| Ella3133 a întrebat:

Credeti ca in urma unor cursuri de web design as putea lucra in domeniu (desigur, ca la inceput nu voi avea un salariu prea "genial")?

2 răspunsuri:
| MeddyMaddy a răspuns:

Daca nu risti nu castigi. In ziua de azi nimic nu-ti garanteaza ca vei obtine un loc de munca in domeniul pe care l-ai studiat in afara de domeniu IT. Asa ca ai mai multe sanse fata de altii.

| KodrutZ a răspuns:

Cursurile alea nu iti ofera nimic. Ca webdesigner, daca esti cu adevarat bun, trebuie sa fii PREA PROST ca sa lucrezi ca angajat. Ca sa zici ca faci niste cursuri si dupa aia te angajezi cu un salariu jalnic si vei avea motiv sa iti faci treaba de mintuiala si sa te plingi restul vietii ca nu esti platita cit trebuie... sigur, fa cursurile alea.
P.S. Cu FOARTE putine exceptii, ce te invata astia poti sa inveti singura iar banii sa ii investesti in ceva mult mai util.