| RoxyOnTPU a întrebat:

Credeti ca "Madame Chocolat" este un nume de scena bun pentru o actrita?daca nu,de ce?

Răspuns Câştigător
| Cherrybell a răspuns:

Am absolvit o scoala de actorie particulara si sincer de obicei numele acestea sunt folosite mai mult pentru cantareti. Eu insa vreau sa-mi schimb numele, caci as vrea si eu sa merg in Columbia la bunica sa-mi incerc norocul in actorie desi sunt la alta facultate big grin Am ales Kataleya(floare de iris in spaniola) Lime. Bine tu poti sa-ti schimbi si numele de familie. Dar mai bine ceva ma pluzibil! Mai special! Poti insa sa-ti pui pseudonimul Madame Chocolat! Cum vezi si la alte vedete cum ar fi CRistina Aguilera Xtina! Sunt posibilitati! happy

| RoxyOnTPU explică (pentru Cherrybell):

Merci mult:* m-ai inspiratbig grin ai fundabig grin:*

| Cherrybell a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Mersi mult de fundita! Ma bucur ca te-am ajutat! Ne mai auzimwinking

8 răspunsuri:
| delia1999 a răspuns:

Numele acesta ar fi minunat, adica daca as auzi acest nume de actrita as fi curioasa sa vad cum joaca teatru etc.

| RoxyOnTPU explică:

P.S citit in franceza

| deeutsss a răspuns:

Este interesant. Btw, nu se scrie cumva „chocolate"? just saying :-s

| RoxyOnTPU explică (pentru deeutsss):

Pai...in engleza este "chocolate", in franceza "chocolat".Mi se pare ca suna mai bine in franceza [Madam Shocola](asa se citeste)

| deeutsss a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Nu le am cu franceza, am avut impresia ca se scrie la fel. oricum, sper ca nu te-a deranjat, nu am spus-o cu rautate:*. Bafta cu actoria!

| RoxyOnTPU explică (pentru deeutsss):

Nu ma supar, stai linistit...si merci :*