| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca pot face o cariera din freestyle football? http://www.youtube.com/watch?v=Wmb5bl8rG8k

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Din cate se vede,te pricepi, poti face o cariera din sata, trebuie doar sa gasesti un sponsor bun.

| danielcretu1980 a răspuns:

Din orice se poate face cariera, chiar si din tras taietei pe nas (exista cazuri consacrate).
Important este sa ai un manager de proiect bun, care sa iti gaseasca finantare, sa iti organizeze evenimente si sa stie cum sa atraga banii pentru tine.
E drum lung, dar nu imposibil. Mult succes.