| Nina10b a întrebat:

Credeti ca se merita sa deveniti reprezentant Herblife? Aveti mai multe avantaje sau dezavantaje?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca orice job in vanzari, merita daca ai papagal si te pricepi sa ametesti lumea din vorbe

| GabrielaIoana a răspuns:

Nu merita. Mai bine inscriete la Oriflame, Avon sau Lady's. Eu am fost reprezentanta la toate iar acum sunt doar la Lady's si cred ca merge mai bine vanzarea de acest timp.

| alexutza02matza a răspuns:

Nu merita. Stiu pe cineva care a devenit, dar a renuntat. Daca vrei sa vinzi produsele lor, trebuie sa le si incerci. Iar aceste produse nu dau rezultate decat cand le incerci, apoi pui la loc kg.