| codrindaniel97 a întrebat:

Credeti ca se va schimba admiterea la umf iasi? De foarte multa vreme spun ca vor sa puna si biologie si chimie.nu ar fi o problema pentru mine deoarece cu amandoua materii ma descurc foarte bine insa daca as stii exact pe ce trebuie sa ma axez ar fi foarte bine.

Răspuns Câştigător
| dianandreea a răspuns:

Momentan nu s-a schimbat nimic,in viitor,poate,asa ca stai linistit, daca vor shcimba sigur va aparea si pe facebook, tv, site-urile lor, succes big grin

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deocamdată este la alegere şi media de la BAC reprezintă 25 % din media de admitere - vezi lit. k, pag. 14 din Metodologia de la linkul oficial :
http://www.umfiasi.ro/......0Senat.pdf

Toate cele bune.