| anonim_4396 a întrebat:

Cu câte minute înainte trebuie să ajung la muncă? Eu de obicei ajung cu 30 de minute înainte să înceapă programul.

Răspuns Câştigător
| Theo94 a răspuns:

Cu cate vrea angajatul, atat timp cat nu intarzie.

9 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Este perfect cum ajungi tu.

| LisaJulie a răspuns:

Ajungi la munca când ajung toți ca să fii ca ei și faci treaba altuia

| 1onur a răspuns:

La 4 mă trezesc mereu abia daca dorm 5 ore și sunt boier daca dorm atâta...

| anonim_4396 explică (pentru 1onur):

Nu ai înțeles întrebarea.

| 1onur a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt la muncă intru pe ascuns și răspund... Am citit repede.

| anonim_4396 explică (pentru 1onur):

Oricum șefii știu că stai pe telefon, te văd pe camere.

| 1onur a răspuns (pentru anonim_4396):

... Vino aici a o zi sa vezi cat sânge este pe jos te mai vad eu dacă ai impresia asta îți dau câteva poze îți verși mațele...

| 1onur a răspuns (pentru anonim_4396):

Astăzi avem pana la 3jumat program de la 7 fix da luni mereu uneori incep asa cu mai puțină munca marți... Până vineri. Jale...

| eliancodrut a răspuns:

Cat trebuie sa te pregatesti sa incepi lucrul.