| NicusorYo a întrebat:

Cu ce aparat scot coduri de reincarcare(orange, cosmote, vodafone)magizinele, etc? Cum se foloseste aparatu respectiv? Cat costa? Se merita banii pe el? De ce
Fundawinking

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Tu nu scoţi nimic. Te duci la un magazin unde este cu reîncărcare şi îi spui câţi euro vrei şi o să-ţi facă un cod. Cu acel cod, suni la 222 şi tastezi codu de pe foaia aia care ţi-a dat-o şi o să ai cât credit ai cerut happy!
Baftă!

| Neimportant a răspuns:

@ionutVUVUZELA, poate nu stia. De unde esti tu asa sigur?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Vai de mine vogue da parca omu nu stia cum se incarca un telefon.ai vorbit de toti banii.