| Gogoasa24 a întrebat:

Cu ce ma pot ajuta 12(fara bac)clase fata de 10 clase? Momentan cu 10 clase sunt doar meserii cu domeniul tehnic pe care il urasc, cu 12 clase ce as putea face mai mult?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La fel ca și cu 10 clase. Dacă iei și bac-ul poți da la facultate. Dar nu te vad făcând asta.

| Gogoasa24 explică (pentru darrio2007):

De ce mai exact si care ar fi solutia de a scapa de meseriile astea cu domeniul tehnic gen constructii, mai exact de meseriile unde trebuie sa fi meserias

| darrio2007 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Înveți mai departe. Termini 12 clase iei bacul și scapi de acele meserii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara bac fix același lucru.

| MihaiCosty123 a răspuns:

Te ajuta că ai diploma de 12 clase.