| Pandacorn666 a întrebat:

Cu ce nota se intra la științe sociale?

6 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu este o nota exacta, asa cred e

| Deliiiia a răspuns:

Bună, depinde de liceu si de oras. La un lieu bun ar trebui sa fie peste 8.50 sau 9. Cauta pe edu.ro rezultatele la repartizarea in licee pentru anul trecut pentru a gasi exact liceul pe care il cauti.

| KanezuY a răspuns:

Nu este o nota exacta, depinde de prestigiul liceului.

| ABCD122 a răspuns:

Depinde de fiecare liceu. La unele licee se intra cu 9, 30, deci ai mare grija ce alegi.

| Floricicadeprimavara23 a răspuns:

Depinde de liceu, se poate de la 6.50

| alecss12 a răspuns:

La liceul la care am intrat eu, s-a intrat cu media 7.70 sau ceva de genu asta. Si eu am avut 8.20. Iti recomand Stiinte sociale. Program lejer, scapi de matematica. happy