| lagike4464 a întrebat:

Cu ce serviciu poti sa iei peste 6000lei?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Director, profesor universitar, programator, doctor, dar după măcar 5 ani de experiență.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Politician, avocat, interlop, etc. tongue

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce servici poti sa iei peste 6000"

de exemplu cu cel al lu' Halep, ai lua cu mult peste

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți să iei așa un salar în mână cu un serviciu decât în poziție de șef, după mulți ani de experiență sau cu o foarte înaltă calificare. De exemplu în IT când de activitatea și competența ta depinde un întreg sistem de calcul, de exemplu cel al distribuției de electricitate într-un oraș mare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai bani ave ti in cap, dar facuti fara efort eventual sa i ti pice din cer.

| doctorandus a răspuns:

Somer in Olanda.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Seful statului major.

| Legion7X a răspuns:

Cu un servici din afară.

| Adnonim a răspuns:

Însoțitor de bord. In România poți ajunge la un salariu ca asta, dar in alte companii din alte tari, precum Emirates, poți ajunge și la 2500 dolari BANI IN MÂNA, pentru ca acolo taxele nu le plătești. De asemenea, ai chirie in hotel de lux din Dubai plătită de companie.