| irinaa000 a întrebat:

Cu media 10 in bac,pot da la medicina, fiind pe profilul turism și alimentație?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti, doar sa stii foarte bine materia de la fizica, chimie si biologie, ca sa iei admiterea la facultatea de medicina.

| sierra1 a răspuns:

Ehe, cu 10, iți mai dă și ministrul niște mii de lei, premiu

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca inveti cum trebuie, desigur.

| Eireann a răspuns:

Poti dar media de bac nu conteaza decat 10% la majoritatea facultatilor de medicina, mult mai important e examenul de admitere.