| tewutu a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de facultate?

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Cam naspa. Erau foarte multi studenti in an si pentru ca in prima zi s-a tinut doar cursul de deschidere, am stat singura. Nu cunosteam pe nimeni, majoritatea erau fosti colegi de liceu si eu eram prea timida sa ma bag intre ei. Si nici nu ar fi avut rost, pentru ca fiecare eram repartizati la grupe diferite (a cate 25 studenti) si riscam sa intru in vorba cu niste persoane cu care probabil, cu exceptia primei zile, nu as mai fi avut tangente. Abia in a treia zi, cunoscut-o pe prietena mea cea mai buna. Apoi au inceput seminariile. Se desfasurau cu un grup mai restrans de persoane si mi-a fost mai usor sa socializez

| wizzkidon a răspuns:

A fost foarte fain, cu colegi noi, profi' noi ( cu toate ca unii nu au fost chiar asa de cumsecade ). e ceva "unic" happy
Sper ca o sa iti placa smug!