| Alexucu136 a întrebat:

Cum ajungi în poliția militară?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu ajungi în - ajung ei la tine dacă ești militar și începi să faci figuri sau dacă ești civil și faci figuri de exemplu unei coloane de mașini a armatei.

| Ciprian09 a răspuns:

Intrii in MapN si alegi arma Politie Militara! poti fi SGP/SOF/OF la Politie Militara! acum depinde ce vrei tu sa faci si specificul misiunilor celor de la MP...
pentru recrutare ai pagina de Facebook ''Recrutare MapN'' si primesti informatii cam tot timpul acolo sau mergi la un CMJ din zona ta si pui cateva intrebari acolo.hai noroc!