| Fernando9Torres a întrebat:

Cum ajungi in una dintre forțele speciale ale României?(ex : SIAS, SPIR, etc-)? Dacă se poate sa se răspundă doar pe subiect!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

USLA s-a desființat deci nu mai ajungi

| Fernando9Torres explică (pentru sierra1):

Am dat exemplu?‍♂️. Și nu cred ca am zis nicăieri ca vreau sa ajung.

| JicaContra a răspuns:

Cred ca academia de piulitie sau militara (fiecare pentru fortele speciale proprii, si piulitia are forte de gen swat dar nu stiu cum se numesc si imi e prea lene sa caut) iar apoi poti sa iti alegi in ce directie te duci

insa doar cred, mai bine cauta ministerul afacerilor interne si da un telefon, o sa primesti exact informatiile care te mananca

| awspam a răspuns:

Școala multă și e numai pentru cine vrea sa ajungă nr1