| GGUESS a întrebat:

"Cum ar arata o zi perfecta de lucru?"

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Ora 9 : cafea calda, tigarusa, caterinca cu colegii
Ora 10 : Seful coboara violent scarile, vine sa ma gatuie pentru cine stie ce prostie. Ii fuge un picior si isi rupe gatul. Va trebui sa-i iau locul de saptamana viitoare.
http://indebtfatshortbadteeth.files.wordpress.com/2012/01/epic-win.jpg
Ora 11 : Dupa o ora de declaratii, Politia e convinsa ca n-am avut nici un amestec; isi strang acaretele si pleaca. E timpul sa incep treaba dar nu stiu ce sa fac mai intai, pana ma gandesc...
Ora 12 : Pauza de masa
Ora 13 : Incepem treaba (cu adevarat)
Ora 16 : Gata cu munca, azi plecam si noi mai devreme ca e vineri. Obiectii? Toata lumea rupe poarta.
Ora 16:15 Viitoarea mea secretara ma ia de guler si ma taraste in birou, ma arunca la podea si isi face poftele cu mine.
Ora 22 : Plec acasa.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In Romania? Am sosit, am semnat, pot pleca!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Esti fată sau băiat? Mersi, ce varsta ai?

| GGUESS explică:

Cine ma ajuta?