| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa te imbraci pentru a cuceri un baiat?

Răspuns Câştigător
| ioana08 a răspuns:

Pai nu cred ca haine conteaza atunci cand cuceresti un baiat...

7 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Pentru un baiat e bine si dezbracata ...cum vrei, dar sa te simti bine in hainele tale.

| cribus a răspuns:

nu cred ca hainele conteaza!

| rael a răspuns:

Asfel incat sa te simti tu bine si in largul tau. Fii tu insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fuste scurte decolteuri adanci

| seyde a răspuns:

Nu hainele conteaza, imbracata asa cum te simti u cel mai bine, mai bine incearca sal cuceresti prin felul tau de a fi si prin originalitate

| anemona_9043 a răspuns:

Sincer nu haina face pe om, un baiat te poate place dupa felul de a fi. nu dupa haine. Iar daca tu crezi ca vei cuceri un baiat dupa haine fi mai sexy adica ceva de genul : pantalon stramt negru, camasutza si sacou sau palton...sau chiar altceva : egarasi si bluza peste fund plus tocuri...asta daca te incanta... dar eu iti mai repet odata nu haina face pe om ci sufletul...acum depinde si de baiat happy succes la agatat tongue

| yolandanedelcu a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te imbraci elegant, modest si chiar decent. Un baiat adevarat nu se uita la o fata imbracata indecent. Fetele trebuie a fie aranjate si atragatoare, dar nu si indecente!