| R0b3r7o a întrebat:

Cum arata un baiat ca ii place de o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O priveste foarte des in ochi...zambind si calm... dar fara avansuri pentru ca o sa creda ca esti vre`un mistocar. Fa`i si tu ce-ti spune inima daca` ti la ea big grin fundita?

8 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Socializezi, daca merge bine o inviti la un ceai la plic.

| hippiemuslim a răspuns:

Fericit?

| DonAnonymius a răspuns:

Iti pot spune, crede-ma. Pai, un baiat care chiar place o fata vede in fiecare lucru pe ealaughing. Se gandeste la ea 12 h din 24h. Trebuie neaparat sa vorbeasca cu ea ziua.Se uita des la poze. Dar, el arata "zapacit" cand o vede ori -daca se poate controla- doar admirand-o -adica normal.In general, arata bine pentru fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai amabil, mai sensibil, linistit, tacut, convingator etc

| caramelagurl33 a răspuns:

Se poarta urat.asa cred.

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Pai esti mai atent cu ea, socializezi.etc...funda?kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul incearca sa-i atraga mai multa atentie. O priveste mai indelungat. Vine linga ea. Vorbeste cu prietenele ei, incearca sa-i faca cadouri si multe altele.

| RainBow_2697 a răspuns:

Dragul meu.vad ca esti un mititel.in primul rand trebuia sa pui acest articol la sectiunea "Dragoste Si Sex". ca din femeie nu faci cariera.laughinglaughing. mda. deci nu`ti raspund.pa