| anonim_4396 a întrebat:

Cum aş putea face o impresie mai bună profesorilor, cât şi în public?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai ca sa faci impresie buna persoanelor care-ti stau in jur trebuie inainte de toate sa te comporti civilizat si sa ai cei 7 ani de acasa.
Trebuie sa fi mereu ingrijita ca ceilalti sa nu te respinga si sa dai impresia ca esti o fata ingrijita si responsabila.
Trebuie sa asculti cand cineva vorbeste si sa stii sa-ti exprimi opinia in mod corect si cursiv fara a te ascunde timida dupa colturi, adica sa dai impresia ca persoana respectiva are cu cine discuta happy. Mai trebuie sa stii sa te si imbraci adica sa nu te duci la scoala cu buricul gol sau cu fusta de 3 cm laughing. Cam astea sunt toate cartile de viziota pe care trebuie sa le ai ca s aintri in societate happy. Succes!

4 răspunsuri:
| Elenutxz19999 a răspuns:

Pai observa ce le place lor, de ex: sa faci tema in plus sau sa fi activ la ora si daca el va vedea ca tu faci acel lucru preferat lui faci sigur o impresie buna!

| Konata a răspuns:

Mai este un lucru: fii tu insuti mereu love struck.

| elisa820 a răspuns:

Sa fi cuminte la ora si sa inveti

| radupopa a răspuns:

Trebuie inainte de toate sa te comporti civilizat si sa ai cei 7 ani de acasa.
Trebuie sa fi mereu ingrijita ca ceilalti sa nu te respinga si sa dai impresia ca esti o fata ingrijita si responsabila.
Trebuie sa asculti cand cineva vorbeste si sa stii sa-ti exprimi opinia in mod corect si cursiv fara a te ascunde timida dupa colturi, adica sa dai impresia ca persoana respectiva are cu cine discuta happy. Mai trebuie sa stii sa te si imbraci adica sa nu te duci la scoala cu buricul gol sau cu fusta de 3 cm laughing. Cam astea sunt toate cartile de viziota pe care trebuie sa le ai ca s aintri in societate happy. Succes!