| ஐRebyஐ a întrebat:

Cum as putea sa fac cat mai repede 10 milioane? Adica in cel mult o luna sau doua, am 10 ani! Dau funda! Si multe multumiri!

Răspuns Câştigător
| gabitzuuu11 a răspuns:

Baga la loto sau la pariuri laughing, banii nu se fac asa usor sa stii. Daca vrei sa strangi cativa a si tu de la rude.

2 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

La 10 ani tu te gandesti la 10 milioane? e greu fiindca nu te angajeaza nimeni. incearca pe la rude, sau fa ceva in casa (tricoteaza, fa gentute sau haine hand-made etc) si incearca sa le vinzi. altceva nu stiu ce ai putea face la 10 ani.

| taviyamato2 a răspuns:

Printr-o luna de munca asupritoare fiul meu.