| Anya_1437 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac daca sun ghicitoare? Adica ghicesc viitorul...Si ca glob din sticla cu ce as putea sal schimb? ca nu am glob.

Răspuns Câştigător
| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu o roba lunga si plina de bijuterii... iar globul... ar putea fi un glob disco, sau o minge de plaja ( da` mai transparenta) sau ai putea folosi chiar un bec ( mai mare;) ) sau un ghem rotund ( stii, da` nu neaparat de lana, ai putea gasi alt fir lucitor, sau plastifiat sau pufos) sau ( mi sa aprins beculetul :)) ) ai putea, dintr-un borcan mai rotund sa faci asa : deci pui apa in el, ceva sclipici, maruntisuri sau chiar ceva mai mare daca vrei(ca in exemplul asta : http://www.google.com/......tp?/imgres ), si ii pui dopul si il intorci pe dos, si taaadaaa! ai un glob (mai mult sau mai putin rotund ) de cristal! taaaaddaaaaa! ACUM, IMI DAI FUNDA?

13 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Te imbraci in pijama. pe post de glob de cristal poti folosi un castravete murat. imi ghicesti viitoru si mie? te las sa`mi faci un oral... plzz plzz plzz. mai ales ca fiind vrajitoare ghicitoare o sa stii cand imi dau drumu smug

| Kazimir a răspuns:

@Sally ma uimeste prostia ta. hypnotized

| xzzyzy a răspuns (pentru Kazimir):

Da paaai cine are funda? cine? cine? a da, eu. si e o idee bunaa ^^

| Kazimir a răspuns (pentru xzzyzy):

Mai ai de așteptat până îmi pasă.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

I love Kazimir happy blowJob

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Archangelu imi pare rau ca ai dreptate

| amy1513 a răspuns:

Puneti un batic pe cap, si o fusta din aia lunga inflorata si o bluza galbena, sa iesi in evidenta. Cat mai colorat!

| arhanghelu a răspuns:

Ai putea sa te imbraci in haine de piele,cu cizme de pescar si palarie de mariachii...iar pe post de glob,o grenada, ca sa nu se indoiasca clientii de talentul tau inascut

P.S. Daca tot esti ghicitoare, nu ai putea sa iti rogi actualul glob de cristal sa iti spuna cum ar trebui sa te imbraci? :S

| arhanghelu a răspuns:

Asta e...

apropo, vezi daca se adopta legea, ai sa platesti si tu taxa la stat daca te joci cu "hocus-pocus'uri din astea

Răspuns utilizator avertizat
| blackangel_7400 a răspuns:

Iaţi o fustă lungă pînă în pămînt neagră cu multe flori. Iaţi o cămaşă la del ca şi fusta şi ridici şi înoado. Apoi acoperă cu un şal vaporos prin care se vede. Şi nu uita baticul legat la spate. Iar în loc de glob foloseşte cărţi de tarot dacă nai foloseşte cărţi obişnuite.

| ofatacuinimarece a răspuns:

Buna.ai putea sa te imbraci normal.parerea mea. apropo daca te rog sa imi ghicesti si mia.adica macar o vraja de dragoste sa ma impac cu fostul prieten.mi-e dor de el de nu mai pot. daca poti una usoara. mersi pup

| bascula a răspuns:

La ce-ti trebui imbracaminte Ana? Merge si fara.In loc de glob poti folosi scoica