| Lady_6501 a întrebat:

Cum au fost probele orale de bacalaureat anul trecut?
este greu sa iei B1 SI B2?

6 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Nu e greu. daca stii sa vorbesti si sa scrii cat de cat in engleza e ok. Mai ales ca la oral te ajuta cei din comisie. in plus sunt pers de la tine din scoala. Adica profa care`ti preda la ora si inca una ( poate sa fie sau nu din liceul tau ) Oricum, bafta!

| chocolate27 a răspuns:

Crede-ma, este foarte simplu sa ajungi la stadiul asta, atata timp cat ai cat de cat imaginatie sa faci o compunere si fii sigura ca te vor ajuta si profii care sunt oricum din liceu de la tine.Bafta pentru noul an! Pupici!

| Lora a răspuns:

Foarte usor

| denysse_5976 a răspuns:

Nu e deloc greu si in plus faptul ca dai cu profu d la clasa poate fi in favoarea tawinking

| Lady_6501 explică:

Cu profa de cls e in defavoarea mea laughing)

| Lady_6501 explică:

Oricum multumesc tuturor! happy