| Ionela1992 a întrebat:

Cum castigi banii din clikuri e foarte simplu te înregistrezi pe http://www.fanslave.net/ref.php?ref=1362900. Si iti faci cont, nu este teapa. Cine este de acord cu mine sa imi lase mesaje sau daca nu ați primit banii... Eu sunt noua pe acest site de făcut banii tot ce trebuie sa faci sa vizionezi clipuri de pe YouTube si sa dai like pe Facebook. Nu este teapa prima data o sa faci banii mai greu dar daca te ocupi de contul tau sigur nu o sa iti para rau un venit in plus nu strica la nimeni asa este?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi ca trebuie sa-ti faci si un card bancar! happy