| Gaylord a întrebat:

Cum devii popular pe TPU?

Răspuns Câştigător
| spad3r a răspuns:

Incerci sa distrugi siteul ca hackeri si reusesti, te va sty toata lumea, funda?

14 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Raspunde la cit mai multe intreabari.Asa fac eu.

| FreakyFred a răspuns:

Bai gayut, de ce te macina chestia asta? AAA, stiu. Poate pentru ca, fiind gay, in viata de zi cu zi esti ignorat si batjocorit de societate. De-asta vrei sa te afirmi si tu undeva. Dar nu ai gasit loul potrivit. Asta nu e un site pentru gay, fetito. Mai incearca, mai cauta. Un lucru e sigur: pe siteul asta nu veideveni popular niciodata!winking
P. S: la faza cu batjocura de catre societate... bine va facem! desi cred ca daca am face mai mult decat simpla batjocura, ironizare, injuratura, maltratare, mutilare, cred ca ar trebui sa va anihilam cu o bomba nucleara pe voi toti cei care imi provoaca greata.
cum ar zice americanu: "die in hell, you bitc***"

| FreakyFred a răspuns:

@mhn24, iti zic eu de ce ii raspundem noi la intrebari: daca nu cumva ai observat, noi ne facem datoria. datoria de hetero. orice hetero are aceasta datorie, sa se ia de gay... nu e vina mea ca suntem singurii care isi fac datoria de p-aici.
oricum, @gaylord, te-ai lamurit cu dimensiunea penisului? rolling on the floor

| DEBrown a răspuns:

Raspunzi la cat mai multe intrebari.

| thegreatgatsby a răspuns:

Pui intrebari stupide. Si ma refer INCREDIBIL DE STUPIDE

Sau

Dai raspunsuri foarte folositoare si primesti multe fundite.

Nu stu'!

| andrei57 a răspuns:

Incerci sa ajuti cat mai multa lume dând raspunsuri folositoare si inteligente!

Răspuns utilizator avertizat
| CristiCryssu a răspuns:

Raspunzi la multe intrebari, dar cu folos nu in bataie de joctongue

| ProjectJackpot a răspuns:

Ce-ti pasa tie gayule:)))))
LOL, cica nu esti gay...
Dar ai un nume ff normal...:))
Si intrebarea ta e misto:http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/cum-imi-dau-seama-daca-sunt-gay/
Si avataru` cu nigga care zice "sorry, u are a homo"...NImic ciudat.=))
Si i-ai mai dat si funda unuia care te facea gay la intrebarea de mai sus!
=)) Naspa de tine, gayule!
:| vezi ca raspunsul meu la intrebarea ta anterioara ramane valabil gayule, care vei fii respins de societate!;)

Good Luck, Gayule

| ProjectJackpot a răspuns:

@mhn24, daca tu poti sa-i raspunzi serios unui gay ca asta ...Umple site-ul cu ***-urile lui scarboase si trebuie sa-l si suport? Daca nu-ti convine nu mai intra la intrebarile lui sau numai citii raspunsurile mele si ale lui Wyd.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Fie prin comicuri, fie cu fundite, rank etc

| Cosmin3D a răspuns:

Simplu, punand multeintrebari, adunand multe funde si raspunzand cat mai des.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

U esti gay tu nu vei fi popular