| Jjbhhg a întrebat:

Cum dracu sa scap de emotiile pe care le am? Nu mai rezist sau sa invat sa le controlez, sunt baiat am o varsta si m-am saturat de ele, nu intotdeauna le am dar sunt. Stiu ca o sa ziceti ca e firesc sa le ai, da dar limitate.Un ex daca eu vreau sa merg la politie dupa ce iau bacalaureatul cum o sa vorbesc eu cu oamenii, are rost sa lupt pentru visul meu? Stiu nu scriu cel mai corect. Sunt dispus sa invat dar nu pot scapa de emotii si m-am saturat de ele!?

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Asa cum tiam mai spus la intrebarea anterioara, nu te poti schimba peste noapte dar incearca sa iti impui TU SINGUR "de azi vreau sa prind tupeu!". Incepe cu lucruri mici. Chiar daca iti este rusine nu renunta! Lupta!

| Jjbhhg explică (pentru MaryMaria333):

Chiar am facut multe lucruri care multi nu le faceau de ex. saltul cu parapanta dar uite ca emotile tot au ramas.

1 răspuns: