| Helena08 a întrebat:

Cum e cu contractul de studii de la facultate? Cand se incepe completarea lui si de unde trebuie luat?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Se completeaza in general in prima saptamana de facultate, alaturi de colegi si un cadru didactic (impreuna pentru ca trebuie alese optionalele).

suntserios
| suntserios a răspuns:

In general se completeaza cu 2-3 zile inainte de inceperea facultatii, sau chiar in prima saptamana. E o foaie pe care o iei de la secretariat si o completezi