| Andreea482 a întrebat:

Cum e liceul militar pentru fete? Și ce viitor este?

4 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Viitorul e asigurat, indiferent ce specialitate alegi. Insa pentru fete, e dur de tot. Si daca esti mai firava de felul tau, nu faci fata.

| Andreea482 explică (pentru Itanul):

Cat va fi salariul pe viitor când voi termina?

| Salontanul a răspuns (pentru Andreea482):

laughing Glumesti? De unde sa stie cineva ce salariu vei avea peste 7 ani pentru ca dupa colegiul militar este necesar sa urmezi academia militara. In fond colegiul militar este o distrugere a tineretii. Eu am facut liceu civil si apoi am dat la academie. Tot ofiter am ajuns si ma felicit ca nu mi-am ingropat tineretea printr-un liceu (asa se numeau atunci) cazon.

| anonim16121 a răspuns:

Ce pot să-ți spun... dacă ești în clasa a 8 a sper că ai intrat,ai dat acele teste și te-ai interesat mai din timp,sau vrei sa te duci la un liceu militar, deci informează-te mai din timp, trebuie sa ai o condiție fizică nemaipomenita, note bunicele, să înveți, sa ai moralul tare, sa nu uitam de o întâmplare de la liceul militar de la Câmpul lung, de acum 2 ani,căuta pe net,dar îți spun dacă ești cum ți-am spus vei fii un soldat frumos,îmi plac fetele in uniforma?,sunt sexy dupa părerea mea, și eu as fi vrut sa urmez un liceu militar,dar am ales sa salvez vieți, tot aceeași, dar eu am ales calea medicinei.(daca ți-a plăcut, sper să-mi dai funda, asa îmi remarchezi experimenta)?