| Anonim233322 a întrebat:

Cum este la facultatea de medicina? Este chiar atat de greu? Adica cate 1000-1500 de pagini la fiecare examen, cursuri de 8 ore pe zi?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Păi depinde... Chiar așa de greu o fi să deschizi pieptul unui om, să-i scoți inima, să i-o înlocuiești cu alta, să-l coși la loc și să fie bine?

| Donsavas a răspuns:

Sunt mai multi vloggeri studenti care discut despre asta pe video.

| alex15ccc a răspuns:

Trebuie sa fi slab la minte sa crezi ca e usor la UMF, medicii au "cheile vietii" in buzunar.