| greenmoon a întrebat:

Cum este la facultatea de teatru?
credeti ca o timida s-ar putea descurca? sunt cam complexata, dar mi s-a spus ca am carisma si gesturi irepetabile! (si am imaginatie)

Răspuns Câştigător
| ashleyX a răspuns:

Da cred ca o timida ca tine s-ar descurca de minune pe platourile de filmare.Incearca sa fi increzatoare in fortele tale si sa nu te dai bauta niciodata caci doar atunci esti cu adevarat o invingatoare. Cred ca tu ai juca de minune in filme pentru ca te simti altfel te simti un alt om nu mai esti tu..esti un alt personaj. Ai incredere in tine si nu te da batuta niciodata..lumea filmului e grozava daca stii tu sa o faci, nu te lasa dusa de valul celebritati niciodata si fa diferenta intre ce iti face bine si te iti face rau. Ai incredere in tine caci doar cu vointa poti ajunge undeva.

3 răspunsuri:
| nice67 a răspuns:

Daca ai talent nu se pune problema de timiditate, ea se învinge. Succes! happy

| ferdin a răspuns:

Eu zic ca te poti descurca daca ai carisma si imaginatie.

| TheBlisterExists a răspuns:

In teatru poti sa fii exact cum vrei tu si cum te simti tu bine!
Nu uita ca nu rolul te joaca pe tine ci tu joci si modelezi rolul.