| Vali215 a întrebat:

Cum este sa lucrezi ca si pompier? Ma intereseaza parerea celor care lucreaza in domeniu sau au avut de a face cu acesta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea îți recomand meseria de pompier deoarece e una destul de periculoasă și riscantă.Pe de altă parte, ți-o recomand deoarece dacă ești pregătit fizic, vei fi mai în siguranță.

| MaxTheDoge a răspuns:

Bunicul a lucrat ca pompier acum ceva timp, si din cate mi-a spus era destul de respectat de ceilalti oameni, dar pe de alta parte spunea ca era o meserie destul de periculoasa!