| sHaNd0r1c4 a întrebat:

Cum fac sa fiu public spectator in emisiuni? help me

2 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Deci in primul rand sunt mai multe companii care se ocupa cu figuratia la emisiuni... inainte era iq media dar acum a cam cazut.
o informare rapida pe net ar trebui sa releve care este compania care se ocupa cu cele mai mule emisiuni.
dupa ce afli acest amanunt o sa te duci la ei o sa iti faca niste poze si un dosar apoi o sa primesti telefoane...

in principiu

multa bafta si distreaza-te

| spike404 a răspuns:

Nu inteleg prea bine ce vrei sa spui. Daca vrei sa fii spectator la emisiuni ca: "Cronica carcotasilor" sau "te pui cu blondele" trebuie sa dai cateva telefoane. Gasesti pe site-ul lor.

PS: In cazul cronicii carcotasilor de poti inscrie si pe facebook happy

Sper ca ti-am fost de folos.