| ραρυƨнıcα a întrebat:

Cum fac sa imi sterg contul de pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user

Se va sterge si mailul yahoo legat de acel ID

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu ai cum sa-ti stergi contul de messenger.

| adutzadragutza a răspuns:

Pai nu il poti sterge, doar il dai uitarii si nu il mai folosestiwinking astept fundawinking

| Laurentiuuu a răspuns:

Sal, nu poti il dai ''uitari'' adica dai ignor la toata lista faci alt cont pe messengerwinkingFunda?

| Wihaela a răspuns:

Nu poti. si acela nu ete cont, este id de messenger si parola.winking

| Aly_1795 a răspuns:

Nu poti sa-l stergi doar sa-ti faci altul happy iar pe cel vechi il dai uitarii.

| ραρυƨнıcα explică:

Am aflat raspunsul nu-mi mai ziceti!

| noname001 a răspuns:

Nu il mai folosesti... Uiti de el si iti faci altul nou... Daca nu il folosesti vreun an ti se anuleaza id-ul. Nu-i asa ca o sa-mi dai o funita?big grinbig grinhappy