| alexandra25558558 a întrebat:

Cum îl cheamă în realitate pe actorul Miron Greceanu în lecții de viață sezonul șase episodul 46

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cum îl cheamă în realitate pe actorul Miron Greceanu

ai vrut sa zici cum il cheama pe actorul care joaca rolul acestui personaj Miron Greceanu, caci daca stiati numele actorului intrebarea era fara sens!

in acest serial denumit Lectii de viata, sunt foarte multi actori necunoscuti, de duzina as zice, asta este si motivul pentru care multi dintre ei raman necunoscuti publicului!