| AvalohAlyn a întrebat:

Cum îmi găsesc pasiunea principala în viața? Adică ce îmi place să fac?

Răspuns Câştigător
| reFLOW a răspuns:

Te raportezi la ce faci in timpul liber si ti ofera satisfactie, poate fi orice, poate e deja ceva ce nu-ti dai seama, si nu trebuie sa fie orice fel de satisfactie, ci cea creatoare, cea obtinuta doar dupa ce ai creat ceva doar tu din propria imaginatie, cu mainile sau doar cu creierul si te face mandru, indiferent de ce ar crede altcineva de acel lucru.