| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot lucra și eu in domeniul biorezonantei sau macar sa ajut cat mai multa lume prin practicarea acestei metode alternative medicale? Adică să fiu terapeut de biorezonanta?
Spuneti-mi pașii mai exact pașii de urmat.Stiu că trebuie să învăț despre biorezonanta mai multe dar cum? La prima vedere pare că mă pasionează din ce am mai vizionat și citit pe internet.
Și mai ales mi- am cumpărat pentru inceput un aparat de biorezonanta pentru analize și un aparat mic care face terapie/echilibrează /vindeca/ameliorează/ teoretic dar amândouă nu așa scumpe ci potrivite pentru începători, nu foarte performante.Primul chiar as zice că e destul de exact, al doilea trebuie să îmi vina și să vad rezultatele pe mine și pe familie mai întâi.
Dar astea sunt detalii, vreau sa vă întreb exact in viitor cum pot face o cariera din biorezonanta? Sau macar sa ajut cat mai multa lume? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Faci un curs

https://vindecativiata.ro/curs-biorezonanta-biofeedback/

E primul rezultat de pe Google, nu is afliliat, nu am idee cine is si nici nu castig ceva. Probabil is si cursuri mai ieftine daca cauti.