| 1123152525 a întrebat:

Cum imi pot face un sponsor la pagina mea de pe facebook?

1 răspuns:
| iulia5723 a răspuns:

Paii Fazaa este ca daca vrei un sponsor cu premii reale trebuie sa vorbesti cu el la telefon. Nu te increde in paginile de gennuu [Premii Reale din Romania] sau asa ceva ca sunt Fakee.
straight face Ca sa fii sponsorizat trebuie sa ai o oagina peste 1o.ooo like. Daca ai o pagina de 500 like sau 4000 nu te sponsorizeaza nimeni. Asta a fost raspunsul meu. Poateee gasesti ceva mai bun happy Fundita?batting eyelashes