| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg o fotografie de pe facebook? Nu imi scrie nicaieri,,sterge forografie,, sau,, delete photo,, cum scria inainte sad va rog.Dau fundita

Răspuns Câştigător
| ionutzshadow a răspuns:

Cand deschizi fotografia jos este optiuni langa eticheteaza si apesi pe optiuni si scrie acolo stergeti fotografia si dai click si gata

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| C8PILUcool a răspuns:

Cand deschizi fotografia jos este optiuni langa eticheteaza si apesi pe optiuni si scrie acolo stergeti fotografia si dai click sterge fotografia da id si iti fac un screen

| PlasticMoon a răspuns:

Pai deschizi poza si jos scrie options si vezi ca scrie delete this photo happy
Funda big grin

| Diutza18 a răspuns:

In partea de jos a fotografiei scrie optiuni apesi si scrie sterge aceasta fotografie dai click si s-a sters

| Yrynella a răspuns:

Pai uite jos in coltul fotografiei, mai aproape la mijloc, scrie optiuni si dai acolo si este sterge fotografia. Sper ca te-am ajutat! O zi buna!

| Sprike a răspuns:

Simplu dai pe imgainea respectiva si acolo la imagine putin mai jos scrie optiunu si dai acolo si scie sterge imaginea si gata funditaaa :*?

| Andruska08 a răspuns:

Da-i la optiuni->sterge aceasta fotografiewinking

| Dia0104 a răspuns:

Deschide fotografia dorita, apoi du cursorul sub fotografie si acolo iti apar citeva cerinte, da clic la "optiuni" apoi "sterge aceasta fotografie" si atat. happy

| Maduu18 a răspuns:

Pai e foarte simplu. happy
Dai jos la Optiuni [sub poza]. si dupa ''Stege aceasta fotografie'' -Sper ca ti'am fost de folos happy