| Tigoiu_Horia_1940 a întrebat:

Cum pot afla date despre inginer Gabriela Gane,nascuta Tigoiu,angajata inginer chimist la Uzina Tractorul din Brasov, In anii 1960-1963, era,inca,in activitate la uzina Tractorul din Brasov.Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca ar mai fii printre noi, odata ce ar trebui sa fie de 85-87 de ani.
Cautati printre rude si prietenii ei, ca pe internet nu aveti cum afla ceva, de o persoana atat de batrana.

| Lioana a răspuns:

Cerand informații de la cei care au cunoscut-o.

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca mai traieste.

Bula
| Bula a răspuns:

Intai incerci sa-i contactezi rudele, prietenii, cunostintele, vecinii etc. si te interesezi despre ea. De asemenea, te poti duce la ultima adresa cunoscuta si sa intrebi vecinii, administratorii imobillui.

Oficial:
Daca ti-e ruda apropiata (pana la gradul 4), atunci poti depune cerere la Evidenta Populatiei, respectiv la Oficiul de Pensii, daca au informatii despre ea.

Mai ai o posibilitate: angajezi un detectiv particular care sa faca investigatiile de mai sus, in numele si locul tau.

| georgicadesteptu1000 a răspuns:

PPe goagăl