| byby_8114 a întrebat:

Cum pot ajunge actrita sau cantareata de succes la o varsta asa de frageda (13) daca nu am foarte multe pile sau foarte foarte multi bani desi am talent?

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Inscrie-te la cat mai multe preselectii la concursuri muzicale sau preselectii pentru diverse reclame, roluri secundare in filme etc. Si, daca ai noroc si mult talent, poate te observa cineva, vreun producator.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi școală de muzică pentru a deveni cântăreață, iar pentru actriță trebuie să mergi la Palatul Copiilor de la tine din localitate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea imi spune ca am talent si imi doresc din tot sufletul meu sa devin actrita de la varsta de 5 ani visez asta iar acum am 13 ani ma numesc constantin elizabeta credeti ca ma puteti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tot posibilul sa te inscri la cat mai multe preselecti si concursuri muzicale si nu te da batut, vei reusi cu siguranta, mult succes!