| JordanDeRomania a întrebat:

Cum pot ajunge la SRI?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Sau ajung ei la tine, daca esti suficient de bun :) Ei au mai multe modalitati de recrutare a personalului, gasesti informatii pe site-ul lor https://www.sri.ro/cariere/cariere.html

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa urmezi Academia Nationala de Informatii "Mihai Viteazul" din Bucuresti.
Detalii privind admiterea gasesti pe site-ul oficial al Academiei.

| SorinaSuciu a răspuns:

Trebuie sa faci academia militara cu profilul respectiv (asa stiu ca mi s-a spus mie la scoala oricum pentru mai multe informatii intra pe site-ul SRI)

| laur3ntziu00 a răspuns (pentru SorinaSuciu):

Cine ti-a spus asta a spus-o in necunostinta de cauza!