| Acker_Roberta_2001 a întrebat:

Cum pot crea un video cu poze și gif-uri plus muzicã de fundal? P:s Pe aplicația Viva Video nu merg gif-urile. Help pls! :/...

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gif-urile trebuie intai dezmembrate in imaginile care le compun, dupa care se introduc pe rand in video.
Muzica se adauga pe canalul audio.

| NLS a răspuns:

Nu prea poti
https://kb.photodex.com/219/what-file-types-does-proshow-gold-support/

Proshow suporta formatul GIF, cum poti vedea mai sus, dar in rezultat (video-ul final randat), din cate stiu eu, o sa vezi doar o poza, nu toata animatia.
Ce-i drept, nu am incercat, si de la versiunea 4 incoace, suporta formate video, asa ca ...cine stie.
Poti incerca. Eu nu il am acum instalat.

Gasesti demo (trial) la ei pe site.

| PainTech a răspuns:

Sa inteleg ca rezultatul vrei sa fie Videoclip normal ( din moment de GIF cu audio nu prea exista )?

| zuzaaaaa a răspuns:

Photo grid (merge și cu video-uri), power director, inshot, imovie etc