| pintilie27 a întrebat:

Cum pot deveni actrita de la 12 ani?

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Mai intai trebuie sa te duci la teatru... dupa aia actrita. Faci facultatea de Teatru si gata. Vorbeste cu parintii tai si roaga-i sa se intereseze la teatrul din orasul tau daca poti sa iei lectii sau cum poti intra in teatru. Macar pana la facultate sa mai aduni experienta. Bafta!

| k1fighter a răspuns:

Foarte simplu. Daca " tatiii" are muulti bani, ajungi usor actritawinking

| AndreeaSoo9 a răspuns:

Cu pile.Foarte rar joci intr-un film, sau devii actrita asa cum zici tu, daca n-ai pile. Poti fii cea mai buna din liceu, facultate la teatru, degeaba tot ala cu pile intra.