| Cezar_Stoica_1995 a întrebat:

Cum pot deveni lunetist? am o vedere foarte buna si ma pasioneaza de multa vreme pusca cu luneta, dar nu vreau sa dau la o facultate happy asta imi doresc cel mai mult si asta vreau sa fac in viitor dar nu stiu de unde sa incep.

1 răspuns:
| CookieFace a răspuns:

LOLOLOLOLOL laughing asta da intrebare.Pai trebuie ca in scoala elementara sa fii practicat no-scopeing-ul in clasele 1-4.La liceu esti supus unor teste brutale ( asasinari de sub apa...atacuri de la mare distanta etc.) pe care nu multi le trec. Dupa ce treci prin toate aceste probe vei primi diploma de "Lunetist cu acte in regula". Stiu ca e greu, am picat prin liceu si dupa m-am hotarat sa devin traficant de pixuri.
Daca te intereseaza aceasta meserie dai un reply.