| Alexmihai4992 a întrebat:

Cum pot deveni ninja? Am shuriken si Katana din lemn(numa katana e din lemn shuriken din fier am 4 shuriken) P.S puteti lasa chiar si un videoclip si lasati un link cu melodia voastra preferata funda.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Stand in pat sau pe scaun si navigand pe net. eventual intreaba pe situri de gen TPU. reteta e verificata si garantata ca ineficienta. dar nu dispera. nici un om obisnuit nu a vazut un ninja (si nici nu cred ca va vedea) si sunt sanse mari sa nu te vedem nici pe tine printre noi in curand. deci e posibil chiar sa devii un fel de ninja big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katana din lemn? Adica ai o bata. Katana adevarata prietene e aia din otel japonez, batuta cu peste 1000 de lovituri in inima muntelui.
Imi pare rau sa te dezamagesc, poate daca te nasteai acum 400, 500 de ani in japonia poate aveai o sansa.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Lasa-te de Naruto băăi laughing)

| Adrianetc a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai cel mai mare scor la fruit ninja si dupa aia trebuie sa-ti fiu maestru, trebuie sa ma cauti la agentia mea de ninja " oameni nebuni SRL".Si ca sa-ti dezvolti puterea trebuie sa te duci la mama ta si sa-i zici codul "Mama leaga-ma de calorifer ca sunt cu satana"

| Spitz10 a răspuns:

Bah copile tu te gandesti macar putin ca alea sunt animeuri? Imi pare rau pentru cei ca tine care nu pot distinge desenele animate de realitat si ajung sa aiba probleme mintalestraight face.Eo zic sa te lasi caci daca nu spitalul 9 ii a tau.

| andreiush25 a răspuns:

Frate...lasa-te de Naruto ca e plina lumea de ninjalai care fura lumea asta.Fa-te si tu vanzator de undite intr-un sat la munte si incearca sa ai o viata cat mai linistita. Daca nu, fa-te procuror smug.

| CersetoruVesel a răspuns:

Mai intai incearca sa stai un porc in doua bucati cu katana si dupa du-te la maestru muci-in-ceai pentru a-ti revendica....lasa-te de narutorolling on the floor

| ahmet6 a răspuns:

Asta este o gluma nu,cum poti sa sp ca vrei sa fi ninja,cand cred ca nici nu m-ai exista,nimeni nu a mai vaut asa ceva de secole,tot ce sp este ori din desene,ori din filme, mai bine uitate la filme comedii, drame, ai mai multe de inv, alt fel socola iti pastreaza un pat.