| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni pilot de linie? Ce calități ar fi ideale unei persoane potrivite în domeniul acesta(ex.: să stăpâneasca bine fizica etc.)? Și care sunt condițiile pe care un viitor pilot trebuie să le îndeplinească?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Poti sa te gandesti la ce calitati vrei tu, dar inainte de asta trebuie sa ai cel putin 50.000 de dolari.

| Butin a răspuns:

Stiu ca trebuie sa ai vederea de iepure in primul rand. Fara ochelari. Atat fizic. In rest teste psihologice