| luminita27 a întrebat:

Cum pot devenii reprezentant la infinity? ma intereseaza foarte mult! sunt o persoana foarte serioasa daca asta e problema! deja mai colaborez cu trei firme de cosmetice de ani de zile! ma intereseaza mult! astept raspuns! multumesc!

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna, la oriflame vrei sau esti deja?

| Thisistheanswer a răspuns:

Super! Bine v-am gasit! Eu colaborez cu 2 firme, cu infinity si inca cu o firma! Vreau sa va spun ca este minunat si veniturile sunt pe masura! As vrea sa-mi lasa-ti numarul de dumneavoastra de telefon sa vorbim si de unde sunteti.Astept raspuns! Va pup! Eu ma numesc Simona.

| Thisistheanswer a răspuns:

Va las numarul meu, daca vreti sa vorbim mai detaliat, va rog sa ma sunati.Multumesc! 0765889924.

| katy30 a răspuns:

Intrati pe www.reprezentanticosmetice.webgarden.ro completati formularul de inscriere si veti fi contactata in aceeasi zi.Catalog gratuit la inscriere