| Anonymus20201988 a întrebat:

Cum pot face fata la ingenerie civila, unde as putea invata mai ușor pe YouTube nu prea găsești material pentru aceasta specializare, ce site-uri sau programe îmi recomandați ca să pot trece anul 1.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la facultatea aia nu sunt cursuri?

| Anonymus20201988 explică (pentru suntserios):

Nu sunt cursuri și profesorii nu explica asa de bine

| johnnny123 a răspuns:

Păi nu înțeleg, la facultatea aia nu se țin cursuri, seminare, nu poți obține materiale de studiu? Cine a mai auzit să înveți pentru facultate de pe YouTube?

| Anonymus20201988 explică (pentru johnnny123):

Ba da sunt cursuri dar nu prea înțeleg asta e problema

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Imprumuta cursurile unui coleg ordonat si care scrie frumos si copiaza-le la xerox. Asa o sa inveti foarte repede daca nu ai cursurile tale.

| Anonymus20201988 explică (pentru Bogatu_Valentin_1968):

Am niște colegii egoiști nimeni nu da... și cursurile pe care le predau profesorii nu înțeleg și la seminar nu explica bine

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns (pentru Anonymus20201988):

Du-te la profesor si la seminarist si spune-le sa-ti dea o carte (sa-ti spuna titlul cartii dupa care sa inveti). In special la profesor. Dupa aia cauta cartea aceaa pe internet si citeste-o. Nu se invata dupa you-tube. happy