| Renzoo a întrebat:

Cum pot intra in politica?

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Inveti sa furi si sa prostesti lumea.

| martzian a răspuns:

Daca motivatia ta este corecta, iti recomand Noua Republica, miscarea condusa de Mihail Neamtu. Sunt la inceput, dar se bazeaza pe principii si pe oameni noi (in politica).
http://www.nouarepublica.ro/

| Claudiu_XDjx_1998 a răspuns:

Te-ai saturat de toata ipocrizia asta din politica? Alatura-te Partidului Miscarea Populara Sector 3 si impreuna v-om schimba toate neregulile din aceast sector si din aceasta tara, gandeste-te la viitorul tau si al copiiilor tai -PMP Sector 3 Bucuresti