| biltzone90 a întrebat:

Cum pot sa activez internetul pe un iphone 4?

3 răspunsuri:
| Sebastian_Bănaru_1996 a răspuns:

Daca esti conectat la wifi il poti porni din setari-wifi si de acolo activezi si te conectezi.
Daca ai abonament la net intri in : setari-general-celular iar acolo daca ai setarile de net facute pornesti 3g si date celulare si gata!

| IronWolf a răspuns:

Am si eu Aceiasi problema si nu stiu cum? Daca stiti dati-mi un sms la nr-ul 0727938653 Please spuneti-mi cum sa ol fac nu am abonament si Iphonu $ S e luat la liber si deblocar pot sa bag microsim de Orange/Vodafone/cosmote
pLease SMS Daca Stit

| Ti_Cris_1985 a răspuns:

Ar trebui sa ai un abonament de internet pe nr de tel sau prin retea wifi