| alexasss a întrebat:

Cum pot sa activez si eu bluetooth-ul pe laptop-ul meu care este MSI am instalat windovsul 7 si nu stiu cum trebuie help?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluetooth-ul pe laptop-ul tau este doar un software, pentru al folosii trebuie sa-ti cumperi o cheita...(stich-bluetooth) pe care sa-l introduci in o poarta USB al cp. Sunt autorul siteu-lui http://www.panalu.net/ unde va astept sa vizitati. Gasiti, aplicatii online software gratuite foto 3d etc...pentru calculator