| pirla a întrebat:

Cum pot sa aflu daca am voce? Unii oameni spun ca am voce si altii spun ca nu am.Nu stiu pe cine sa cred? Cum pot afla daca am sau nu voce. Dau funda :*

5 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Cea mai rapidă metodă e să te înregistrezi şi apoi să te pui pe net.Verifici părerile oamenilor despre tine şi afli dacă ai sau nu voce happy

| alynutza6820 a răspuns:

Înregistrează-te singur şi asculta apoi. Vei vedea dacă cânţi bine sau nu.

| frosty98 a răspuns:

Du-te la cursuri de canto, nu trebuie sa ii asculti pe altii ce zic, pur si simplu be yourself in ceea ce crezi

| AyaMe_Ana_1995 a răspuns:

De exemplu te poti duce la o profesoara de canto happy

| avra2 a răspuns:

Du.te la un profesor la profa profa de la scoala...e la mintea cocosului